Kontakt

Federacja Firm Lotniczych BIELSKO

ul. Stefana Kóski 43

43-512 Kaniów

tel: +48 33 476 12 26

fax: +48 33 476 12 24

e-mail: biuro@aerosilesia.eu

 

 

Krzysztof Krystowski

Prezes Zarządu

e-mail: biuro@aerosilesia.eu

 

Jarosław Bulanda

Wiceprezes Zarządu | Dyrektor Zarządzający

e-mail: jaroslaw.bulanda@aerosilesia.eu

 

Piotr Kowalski

Wiceprezes Zarządu | Business Development Executive

email: piotr.kowalski@aerosilesia.eu

tel. +48 533 911 300

  

Barbara Adamek - Czartoryjska

Specjalista ds. Promocji i Marketingu

e-mail: barbara.adamek@aerosilesia.eu

 

Aleksandra Kowalska

Specjalista ds. Projektów UE

e-mail: aleksandra.kowalska@aerosilesia.eu

tel. +48 884 800 026

 

Gabriela Ryczek

Specjalista ds. Projektów Międzynarodowych

Email: gabriela.ryczek@aerosilesia.eu

Tel. +48 533 643 289

 

Joanna Wagner

Biuro Projektu

joanna.wagner@aerosilesia.eu

tel.  +48 570 881 896

Napisz do nas