A+
A-
X
26
lutego
2024

Civil & Military Aeromixer 2024 - ŚLąski Klaster Lotniczy partnerem i patronem wydarzenia

 

Śląski Klastr Lotniczy partnerem wydarzenia

17 kwietnia 2024 roku miasto Wrocław stanie się areną dla międzynarodowego wydarzenia B2B, które nie tylko integruje sektor lotniczy, ale także otwiera nowe horyzonty biznesowe. Trzecia edycja Civil & Military Aeromixer, organizowana przez Bosetti Global Consulting, obiecuje być areną dla dynamicznych rozmów, nawiązywania strategicznych relacji oraz eksplorowania możliwości współpracy w sektorze lotniczym. Ta unikalna formuła pozwala na szybkie poznanie potencjalnych partnerów biznesowych i inicjowanie współpracy na wielu płaszczyznach.

W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele największych polskich i zagranicznych producentów i dostawców sektora lotniczego, wśród których możemy wymienić: Collins Aerospace Wrocław, Raytheon Technology Corp., Leonardo Company, Airbus Group, UTC Aerospace Systems, Pratt & Whitney Kalisz i Rzeszów, Avio Aero, Avio Polska, GE Aviation, Xeos, Aero Vodochody, Ryanair, Polska Grupa Zbrojeniowa i wiele innych. W wydarzeniu biorą udział także organizacje i władze publiczne, agencje rządowe, przedstawiciele organizacji biznesowych, klastrów lotniczych i uczelni wyższych.

W ramach programu przewidziano również konferencję i panel dyskusyjny pt. „Polska jako HUB serwisowy i remontowy dla sektora lotniczego: wyzwania, problemy i perspektywy rozwoju”. Tegoroczna edycja AeroMixer skupi się na roli przemysłu lotniczego w realizacji dużych zamówień, zwłaszcza o charakterze wojskowym, mających na celu wzmocnienie i modernizację polskiej armii. W kontekście lotnictwa cywilnego i militarnego, istotną część zamówień stanowią silniki, samoloty i technologie produkowane za granicą. Jednym z głównych tematów dyskusji będzie rozwój efektywnego systemu realizacji usług serwisowych i remontowych w Polsce, umożliwiający szybkie i samodzielne działanie. Krajem partnerskim inicjatywy będzie Republika Czeska reprezentowana przez Czeski Klaster Aesospace.

Krajem partnerskim inicjatywy będzie Republika Czeska reprezentowana przez Czeski Klaster Aesospace.

Ze względu na strukturę organizacyjną wydarzenia, jednocześnie odbędą się dwa rodzaje spotkań:

1) Spotkania przy stołach rotacyjnych [B2B] , składające się z 7-8 przedstawicieli producentów, dostawców i firm „New Entries” przy jednym stole, mające na celu szybkie poznanie uczestników wydarzenia z możliwością inicjowania strategicznych kontaktów biznesowych. Każdy uczestnik spotkania będzie miał do dyspozycji około 1,5-2 minuty. Spotkania będą organizowane w systemie „rotacyjnym”, tak aby wszyscy uczestnicy mieli możliwość przedstawienia się. Ewentualne pogłębienie relacji pomiędzy uczestnikami mogłoby nastąpić w kolejnej fazie wydarzenia, zwanej networkingiem

2) Spotkania [1to1] odbywają się po wcześniejszej rezerwacji pomiędzy producentami a dostawcami. W ramach tych spotkań dostawcy będą mieli około 20 minut na spotkanie z potencjalnymi klientami OEM, zaprezentowanie swoich usług i produktów oraz podjęcie pierwszych kroków w kierunku nawiązania współpracy.

Zapraszamy do udziału w Civil & Military Aeromixer

Centrum Konferencyjne „Hala Stulecia”  we Wrocławiu

Rejestracja:

-Obowiązuje elektroniczny system planowania spotkań B2B za pośrednictwem strony internetowej: https://aeromixer.eu/

-Oficjalnymi językami wydarzenia będą polski i angielski

Więcej informacji, kontakt - info@aeromixer.eu

Dołączone pliki: