A+
A-
X
12
września
2018

I Kongres Klastrów Wyszehradzkich - już wkrótce!

 

ZAPRASZAMY NA

I KONGRES KLASTRÓW WYSZEHRADZKICH

1st Visegrad Clusters Congress

V4 companies-regional leaders in the time of 4.0 industrial revolution*

 

25-26 września 2018

Miejsce: CENTRUM EDUKACYJNO-KONGRESOWE POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ

Ul. Konarskiego 18 B, Gliwice

 

Jako partner wydarzenia, w imieniu Pana Krzysztofa Krystowskiego, Prezesa Związku Pracodawców Klastry Polskie,  serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w kongresie.

I Kongres Klastrów Wyszehradzkich (Firmy z grupy V4 – regionalni liderzy w czasach rewolucji przemysłowej 4.0) to spotkanie organizacji klastrowych Grupy V4 organizowane przez ZP Klastry Polskie wraz z Partnerami z krajów V4 w ramach projektu wspieranego przez Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki z siedzibą w Bratysławie.

Kongres stawia czoła problemom związanym z funkcjonowaniem klastrów w regionie V4, tworząc przestrzeń do wymiany doświadczeń, rozwiązywania problemów i budowania sieci osób zaangażowanych w działalność klastrów w krajach Grupy Wyszehradzkiej (V4).

Kluczowym tematem będzie m.in. bliższa współpraca podmiotów z regionu V4 oraz Industry 4.0, stanowiąca szansą na reindustrializację Europy, w szczególności atrakcyjną i możliwą do wdrożenia dla gospodarek krajów, które opierają rozwój przemysłowy na nowych technologiach ICT, wymaganiach automatyzacji, robotyzacji i ekologii.

 Organizatorzy zapewniają tłumaczenie symultaniczne podczas wydarzenia.

Szczegółowe informacje znajdują się w plikach do pobrania oraz na stronie https://visegradclustercongress.klastrypolskie.pl/pl/  

Dołączone pliki: