A+
A-
X
21
maja
2021

Konferencja „Optymalizacja zużycia energii i mediów technicznych w produkcji” – spotkanie specjalistów już w czerwcu w Rzeszowie

 

Śląski Klaster Lotniczy, jako patron honorowy wydarzenia serdecznie zaprasza i zachęca do udziału w Konferencji „Optymalizacja zużycia energii i mediów technicznych w produkcji”, które odbędzie się w Rzeszowie już 17 czerwca. Poniżej treść zaproszeniea skierowanego od organizatora:

"Program wydarzenia to kompendium praktycznej wiedzy dla osób odpowiedzialnych za obszar mediów technicznych. Pokazujemy, co najbardziej się opłaca. Sondujemy, gdzie w firmie może się marnować energia, które systemy są niezawodne oraz w jaki sposób przewidywać stany awaryjne. Dostarczamy informacji, jak uzyskać wielowymiarowe spojrzenie na zarządzanie energią i mediami technicznymi. Podpowiadamy, które z najnowszych technologii są mniej inwazyjne dla otoczenia.

W gronie doświadczonych specjalistów omawiamy konkretne problemy, dostarczamy inspiracji, a także dajemy okazję na przeprowadzenie praktycznych ćwiczeń podczas kameralnych warsztatów.

Skorzystasz z przerwy na kawę i ciepłego poczęstunku, a także dostępu do prasy branżowej.

Dla osób, które chcą pogłębić wiedzę z zakresu dobrych praktyk inżynierskich i produkcyjnych wydarzenie jest bezpłatne. Wystarczy dokonać rejestracji online na stronie www organizatora."

Data i miejsce:
17 czerwca 2021 roku
Hotel Rzeszów, Rzeszów

Rejestracja onlineDołączone pliki: