A+
A-
X
25
lipca
2018

Master Truck Show 2018

 

W dniach 20-21-22 lipca 2018 Śląski Klaster Lotniczy wziął udział w trzecim w Europie co do wielkości Międzynarodowym Zlocie Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych „Master Truck SHOW 2018”. Impreza odbyła się na terenie Autodromu DELTA oraz Lotniska w Polskiej Nowej Wsi k/Opola.

 

 

W sumie na lotnisku w Polskiej Nowej Wsi pojawiło się 400 stuningowanych ciężarówek i innych pojazdów m.in. z Polski, Szwajcarii, Niemiec, Szwecji, Finlandii, Czech, Słowacji, Chorwacji czy Belgii.

Na dzień dzisiejszy szacowana liczba uczestników w targach to ponad 150 000 osób publiczności. Goście pochodzili nie tylko z Polski, lecz również z krajów europejskich, między innymi ze Szwecji, Niemiec, Włoch, Słowacji, Finlandii i Szwajcarii. Wśród sponsorów i wystawców znalazło się około 100 firm związanych z branżą motoryzacyjną, transportową, budowlaną i lotniczą.

 Na terenie Imprezy byli przedstawiciele firm transportowych, spedycyjnych i logistycznych, przedstawiciele producentów samochodów ciężarowych, akcesoriów, materiałów eksploatacyjnych, przedstawiciele warsztatów samochodowych, serwisów, kierowcy i ich rodziny, przedstawiciele Policji oraz Inspekcje Transportu Drogowego.

Targi są świetną okazją do nawiązania kontaktów handlowych.

Idea zaprezentowania swojej oferty na zlocie i osobistego spotkania z potencjalnymi jak i obecnymi klientami, którzy biorą udział w imprezie wystawienniczo-rekreacyjnej spotkała się z dużą aprobatą ludzi z branży.

Serwis 44, który jako firma uczestnicząca w projekcie w pełni wykorzystał i  zaprezentował swój profesjonalizm głównie skupiając się na fakcie, że jest doświadczonym, nowoczesnym serwisem w centralnej Polsce. Posiadającym szereg autoryzacji oraz jest serwisem sieci naprawczych PZU S.A. i ERGO Hestia. Serwis 44 to kompleksowa obsługa firm transportowych i kierowców. Ponadto targi umożliwiły przedstawienie nie tylko serwisu samochodów ciężarowych naczep i przyczep, ale także niedawno rozpoczętej sprzedaży dużego wachlarza części i akcesoriów samochodowo-naczepowych. Udział w zlocie był świetną promocją za sprawą której mamy nadzieję rozpocząć nowe znajomości biznesowe i utrwalić współpracę z obecnymi klientami.

Stoisko Śląskiego Klastra Lotniczego reprezentowanego głównie przez firmę Serwis 44 znajdowało się w jednym z lepszych miejsc na targach w samym centrum pomiędzy firmami takimi jak: Mercedes-Benz a Volkswagen Polska, co widać na dołączonej mapie zlotu. Namiot wyróżniał się na tle pozostałych firm biorących udział w imprezie.

 

 

Udział w wydarzeniu realizowany w ramach projektu pn.: "Aktywizacja międzynarodowa Śląskiego Klastra Lotniczego poprzez działania o charakterze promocyjno–biznesowym, w powiązaniu z działalnością badawczo – rozwojową i innowacyjną zrzeszonych członków Klastra”, POIR.02.03.03-24-0001/17, w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, Oś priorytetowa II: Wsparcie otoczenia i potencjału przedsiębiorstw do prowadzenia działalności B+R+I, Działanie 2.3: Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw, Poddziałanie 2.3.3 Umiędzynarodowienie Krajowych Klastrów Kluczowych

Galeria:

Dołączone pliki: