A+
A-
X
09
grudnia
2019

Przyjęcie do grona członków European Aerospace Cluster Partnership!

 

European Aerospace Cluster Partnership (EACP) to sieć, do której należą najsilniejsze klastry lotnicze w Europie. Zrzesza ponad 40 klastrów lotniczych z 17 różnych krajów.

EACP ma na celu zainicjowanie aktywnej wymiany informacji i wiedzy pomiędzy wszystkimi partnerami oraz opracowanie i realizację konkretnych działań na rzecz długoterminowej współpracy ponadnarodowej pomiędzy klastrami i przedsiębiorstwami w celu osiągnięcia silniejszej i bardziej konkurencyjnej pozycji Europy na światowych rynkach lotniczych i kosmicznych.

EACP jest organizowany jako partnerstwo oparte na listach intencyjnych. Daje on każdemu członkowi możliwość uczestniczenia w jednej lub kilku grupach roboczych, których celem jest rozwiązywanie wspólnych wyzwań i przyczynianie się do rozwoju każdego z członków klastra w celu osiągnięcia wysokich wyników poprzez opracowywanie i realizację różnych wspólnych projektów.

W tym roku z przyjemnością informujemy że zostaliśmy przyjęci do grona członków European Aerospace Cluster Partnership. Liczymy na owocną współpracę.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.

Galeria:

Dołączone pliki: