A+
A-
X
08
lutego
2016

Seminarium „Instrumenty wsparcia przedsiębiorstw w zakresie działalności innowacyjnej i współpracy z sektorem nauki”

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium pt. „Instrumenty wsparcia przedsiębiorstw w zakresie działalności innowacyjnej i współpracy z sektorem nauki” organizowanym przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego oraz Bielskim Parkiem Technologicznym Lotnictwa, Przedsiębiorczości i Innowacji Sp. z o.o., które odbędzie się 10 lutego 2016r. w godzinach 10:30-15:00 na lotnisku w Kaniowie (sala konferencyjna na 1 piętrze). Szczegółowy plan spotkania oraz plan dojazdu znajdą Państwo w załączniku.

 

W trakcie spotkania poruszone zostaną najbardziej istotne kwestie związane z możliwościami uzyskania wsparcia przedsiębiorstw ze środków UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 - 2020. Zapowiadane uczestnictwo regionalnych władz samorządowych oraz dyrekcji instytucji zarządzających środkami unijnymi w naszym regionie gwarantuje, że przedsiębiorcy będą mieli możliwość z pierwszej ręki zapoznać się z najnowszymi informacjami dotyczącymi wsparcia ich działalności nie tylko w obszarze przemysłu lotniczego, ale także innych dziedzin nowoczesnej gospodarki.

 

Rejestracji na seminarium można dokonać do 7 lutego br. pod następującym linkiem: https://form.jotformeu.com/60273467966366

 

Dołączone pliki: