A+
A-
X
23
stycznia
2023

Śląski Klaster Lotniczy odnowił status "Krajowy Klaster Kluczowy"

 

Śląski Klaster Lotniczy odnowił status „Krajowy Klaster Kluczowy”!!!

Po raz trzeci jesteśmy w gronie najlepszych i najbardziej efektywnych klastrów w Polsce.

Certyfikaty wręczone zostały podczas uroczystości w Ministerstwie Rozwoju i Technologii, co potwierdza znaczenie Klastrów dla gospodarki kraju i wysokiej konkurencyjności międzynarodowej.

Z rąk Ministra Pana Waldemara Budy, certyfikat Krajowego Klastra Kluczowego odebrał Pan Krzysztof Krystowski, Prezes Śląskiego Klastra Lotniczego.

"Bardzo mnie cieszy to, że klastry są inicjatywami w pełni oddolnymi. To głównie Państwa wysiłek i praca doprowadziły do wykształcenia się silnych klastrów w Polsce, a certyfikat nadający status Krajowego Klastra Kluczowego jest tylko potwierdzeniem ważnej roli jaką zarządzane przez Państwa klastry odgrywają w polskiej gospodarce" – podkreślił MRiT Waldemar Buda

Status „Krajowy Klaster Kluczowy” jest dla nas uznaniem i potwierdzeniem, że działamy zgodnie międzynarodowymi standardami i skupiamy się na najważniejszych i najistotniejszych obszarach tworząc maksymalną wartość dla regionu śląskiego i firm członkowskich naszego klastra.

Dziękujemy za dotychczasową współpracę i zaufanie. Z nową energią zabieramy się do realizacji działań w ramach funkcjonowania klastra.